Být ženou

Být ženou je tak těžké, že to zvládne pouze žena.

Toto motto, jsem jednou dostala od mé přítelkyně jako dárek. Hodně mě oslovilo a dlouho mě doprovázelo. V podstatě mě doprovází i při psaní těchto vět.

Ženskou krásou se inspirovalo spoustu umělců a jedním z nich byl i Alfons Mucha. Jeho práce jsou typické zobrazováním ideálů ženské krásy, které často vyobrazoval v róbách obklopených květinami. I já se nechala touto  symbolikou ženy inspirovat pro můj E-shop

Tímto článkem nechci poukázat o dokonalosti ženy, vizuální, jak je znázorňovaná  na  obrazech čí jiném umění, chci psát o tom, že každá žena má v sobě nesmírně velkou sílu, charizma a  přesto spoustu pochybností, jestli je dobrá matka, dobrá dcera, partnerka, milenka atd. Mnohdy jsou však pochybnosti ale neopodstatněné.

I já sama o sobě neustále pochybuji, ale vím že nikdo není dokonalý. Chtěla bych se Vám tímto článkem lépe představit v mé nedokonalosti.         A i v nedokonalosti mého E-shopu, avšak cesta je cíl a já si jí nesmírně užívám. Cestu někdy plnou překážek a někdy krásných vítězství.

O mojí někdy nelehké cestě se snahou však  vše zvládat se šarmem a elegancí si můžete přečíst na mém osobním blogu  nebo zdarma v mém    E-booku „8 kroků k nalezení rovnováhy mezi tělem a duší aneb jak získat a udržet si svojí energii”                                                                                                                                                                                                                                                              

Záměr tohoto E-shopu je změnit vibrace domovů, bytů či kanceláří. Posílit ochranu i víru. Díky výrobkům, které vyrábějí ženy v zemích, kde není jiná možnost obživy a v neposlední řadě i ženám tady u nás, protože podpora našich žen a jejich rodin, je jedním ze smyslů této doby. Tento obchůdek není o prodeji nakoupit levně a prodat draze, můj obchod je o příležitostech.

Na mé cestě životem jsem měla spoustu příležitostí být užitečná a tato technologie nabízí opět nové možnosti, nové dimenze. Učím se za pochodu nové věci a slavím své úspěchy, které se zdají někdy nemožné splnit - mluvím o technice. Ta mně dává někdy pořádně zabrat, ale pak se raduji, jak díky technice mám spoustu věcí jednoduší. Vše je o rovnováze. Když mně nejdou technické věci, jdu plít zahrádku a prosit anděla strážného, aby mně pomohl udělat další kroky a věřte, on pomáhá.

Když mám na své cestě  životem ale jiný úkol, třeba ze ztráty milovaného člověka, tak vím  že tady je to otázka času, slz a přítelkyň. My ženy na rozdíl od některých mužů víme, proč nám byl dar v podobě slz dán. A to je síla žen, které umí tento dar použít. Vše co vypustíme z našeho nitra díky slzám na povrch, nám pomůže od dalších bolestí.

Být ženou je tak těžké, že to může zvládnou pouze žena, je o tom, že ona ví k čemu nejen tyto dary využít. Samozřejmě máme i jiné dary, ale to není záměr tohoto článku:-)

Pokud jsi žena a čteš tyto řádky, tak využij svůj potencionál ženské křehkosti a přesto síly. Pokud jsi muž a čteš tyto řádky, hýčkej v sobě  svojí ženskou část a přesto zůstaň mužem. Ať je vše v dokonalé rovnováze.

                                       Přeji Vám nádherné dny v rovnováze mužské i ženské energie. Vaše Soňa

 

 

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení