Desatero o vykuřování

Kdykoliv jsem přišla do nějakého obchůdku, kde se rozléhala vůně vonných tyčinek či vykuřovadel, vždy jsem se rychle rozhlédla, a pokud možno co nejrychleji odešla, protože jsem tu vůni absolutně nesnášela. Vůně    v kostele či v chrámu mi přišla zcela normální, tam jsem měla pocit, že to tam patří. A jemné setkání                  s vykuřováním  o Vánocích, kdy tatínek sypal purpuru na rozpálená kamna, bylo pro mě symbolem Vánoc.

Jednoho dne dostal můj syn od kamaráda vonné tyčinky s vůní růže. Do té doby jsem netušila, že existuje více druhů tyčinek, na co a k čemu se používají. Růže miluji a tak tento dar, který se rozvinul po celém domě způsobil, že jsem začala bádat po dalších informacích. 

Dobádala jsem až tak daleko a to i díky mé životní zkušenosti o které si můžete přečíst na www.sonaweigand.cz se vonné tyčinky a vykuřovadla stala mojí vášní, každodenním rituálem a možností zprostředkování  jejich poslání do světa pomocí tohoto E-shopu

Jejich vůně, poslání, význam se liší dle složení, energie, výrobce, země původu a mnoha dalších faktorů. Je to o pocitech vnímání a rozpoložení člověka v dané situaci - nejsou pravidla. Dnes nás osloví sladká vůně, zítra to bude vůně kadidla. Vše je o našich emocích, emoce jsou od slova ,,motion,, - pohyb, takže jak se naše nálada mění, tím se mění i naše potřeby vůní.

Najít tu správnou vůni je hra, intuice. Hrát si a nacházet uvolnění, odpočinek, motivaci či energii. Zapomenout na stres všedních dnů, vyčistit negativní prostory a zpříjemnit si svoji životní cestu. Na internetu najdeme spoustu rad a typů, které směsi na co a jak používat. A každý prodejce by měl ke každému produktu přidat informace, které si liší výše uvedenými faktory.

Nejdůležitější jsou pak pravidla bezpečnosti a tady je mé desatero :-)

 1. Chránit před dětmi

 2. Chránit před domácími mazlíčky

 3. Chránit před hořlavým materiálem

 4. Vždy používat vykuřovací příslušenství k tomu určené

 5. Vonné tyčinky nebo vykuřovací směsi nesmí hořet, pouze doutnat ( vonnou tyčinku nebo směs zapalte  a pak plamen sfoukněte tak, aby směs pouze doutnala)

 6. Během vykuřování nenechávejte uhlíky či tyčinky bez dozoru

 7. Vonné tyčinky používejte v dobře větraných místnostech

 8. Kouř neinhalujte a nevdechujte

 9. Na rozpálení uhlíku, používejte vždy kleště k tomu určené, aby nedošlo k popálení

 10. Najděte si chvilku, zklidněte se a užívejte dary přírody

   

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení